Карта економічної кібернетики України

Навіщо потрібна карта економічної кібернетики?

Розповідаючи на парах студентам, що це за наука така – економічна кібернетика, завжди доводиться посилатися на досвід колег з інших міст, з інших вишів, з інших наукових шкіл. Ці слова мають обмежений термін придатності – до тих пір, поки не закарбуються у свідомості на власному досвіді. Найкращій спосіб отримання такого досвіду – участь у конференціях, відвідини своїх колег-студентів за програмами академічного обміну, тощо, але скільки тих студентів бачили на власні очі так би мовити “картинку економічної кібернетики”?

З іншого боку, студенти звикли до того, що в інтернеті можна знайти все, але обробити великий масив інформації – то нелегка справа. Потрібна демонстрація того, що кібернетика – це “жива” наука, що нею займається досить багато вчених, нею опікуються чимало вишів в Україні.
Саме тому на кафедрі економічної кібернетики ЗІЕІТ (м. Запоріжжя) ініціативною групою було розпочато проект візуалізації української кібернетики за допомогою технологій Google, зокрема, Google Maps. Для початку запланували нанести на шар карти всі кафедри економічної кібернетики, які здійснюють підготовку бакалаврів та магістрів з економіки за спеціалізацією “Економічна кібернетика”.
У планах – додати НДІ НАН України та інші структури.
Робота триває.
Проміжні результати можна побачити тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *